Paakių kremai

Kodėl paakių kremas toks svarbus? Pirmieji odos senėjimo požymiai dažniausiai atsiranda zonoje aplink akis, o tai dažnai nutinka labai netikėtai. Dėl netinkamos paakių odos priežiūros, raukšlelės aplink akis gali atsirasti net ankstyvame amžiuje. Oda šioje srityje yra itin plona ir jautri, todėl pakankamas jos drėkinimas yra tiesiog būtinas šiais laikais, kai mes esame veikiami streso ir įtampos. Mūsų oda aplink akis stipriau reaguoja į tokius veiksnius kaip: aktyvi mimika, nuovargis, nepakankamas drėkinimas arba netgi sezonų kaita. Kartais kremo paakiams reikalingumas lieka neįvertintas, nes kol nėra problemų, tol nėra jaučiama būtinybė juos naudoti. Tačiau išspręsti odos problemas yra žymiai sunkiau, kai jos jau pasireiškė, tad geriau užsiimti jų prevencija. Dėl šios priežasties svarbu ne tik reguliariai ir taisyklingai naudoti paakių srities kremą, bet ir tinkamai išsirinkti priemonę. Renkantis paakių kremą, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad jo sudėtyje nebūtų alkoholio (nepainioti su riebiaisiais alkoholiais – jie kaip tik naudingi), bei kad būtų kuo mažiau dirbtinių kvapiklių, kurie dirgina odą. Korėjietiškuose paakių kremuose, kuriuos rasite mūsų internetinėje parduotuvėje, yra atrinktos tik efektyviausios, kokybiškiausios ir daugiausiai gerų atsiliepimų sulaukusios priemonės. Todėl galite būti tikros, kad jų rezultatas bus geriausias ir jus tikrai nudžiugins. Ankstyvas paakių kremų naudojimas padės išvengti brangių jauninančių procedūrų ateityje, todėl paakių kremas, geriausias Jūsų pasirinkimas. Korėjietiškos priemonės paakių odai gali būti tikrai veiksmingas produktas, norint puoselėti paakių zoną, bei atitolinti raukšlelių atsiradimą,  o galbūt jau sumažinti esamas. Būtent korėjietiški produktai zonai aplink akis savo sudėtyje turi tokius komponentus kaip adenozinas, argano aliejus, propolis, sraigių mucinas, peptidai, niacinamidas, centelė ir kt. Išsirinkti sau tinkamiausią paakių kremą jūs galite atsižvelgiant į savo odos ypatumus ir poreikius. Egzistuoja platus paakių kremų pasirinkimas, tinkantis skirtingų amžių grupėms ir sprendžiantis įvairaus pobūdžio paakių odos problemas.

Korėjietiškų paakių kremų poveikisGalima teigti, kad visi paakių kremai, esantys mūsų asortimente, pasižymi aukštu efektyvumu. Bendrai, jie yra intensyviai drėkinantys ir maitinantys paakių odą. Paakių kremas taip pat gali turėti papildomų ingredientų kurie:

Mažina mimikos raukšleles;

Atpalaiduoja raumenis, kurie atsako už mimikos aktyvumą;

Šviesina paakių odos pigmentaciją (nuo tamsių ratilų aplink akis);

Koreguoja akių kontūrą;

Mažina paburkimus;

Atitolina senėjimo procesus;

Audinių regeneracija

Plataus spektro poveikis sustiprinamas kokybiškų ingredientų dėka. Kuo anksčiau pradėsite naudoti paakių kremą, tuo ilgiau prasitęs jūsų odos jaunystė ir bus sumažinta raukšlelių atsiradimo galimybė ir kiekis bėgant metams. Todėl mūsų paakių zona reikalauja kruopštaus dėmesio. Net nuo jauno amžiaus reikėtų nepamiršti ir paakių zonos. Jaunoms merginoms pakankama naudoti gerai drėkinantį paakių kremą, nebūtina rinktis kremų nuo raukšlių, nes tam tiesiog nėra poreikio. Kai kurioms moterims, kurių odos priežiūros rutinoje paakių kremas buvo retas svečias arba jo išvis nebūdavo, buvo matomos smulkios raukšlelės aplink akis ir užsitepus drėkinantį paakių kremą, jos išsilygino, nes oda tiesiog prisipildė drėgmės. Klaidinga galvoti, kad įprastas veido kremas tiks ir paakių zonai. Gali atsitikti taip, kad jis papildomai sudirgins ar apsunkins paakių odą. Todėl reikia įsitikinti ar jis yra skirtas ir paakių zonai.

Paakių kremų rūšys. Pagrindinė paakių kremo funkcija – paakių zonos drėkinimas ir maitinimas, tad su šia užduotimi visi kremai vienaip ar kitaip susitvarko. Papildomas poveikis priklauso nuo veikliųjų ingredientų, esančių sudėtyje. Būtent korėjietiški paakių kremai pasižymi didele komponentų įvairove jų sudėtyje, bei aukšta kokybe. Pavyzdžiui, paakių kremas su sraigių mucinu, toks kaip Mizon, Cosrx, papildomai aktyvina odos regeneraciją, stangrina odą ir lygina raukšleles. Iunik paakių kremo pagrindinis komponentas yra propolis, esantis paakių kremo sudėtyje, energizuoja pavargusią odą, suteikia skaistumo ir padeda šviesinti tamsius paakius. Niacinamidas arba kitaip vadinamas vitaminas B, taip pat turi šviesinamąjį poveikį.  Labai stiprų poveikį nuo raukšlelių turi paakių kremas su peptidais, šiuos ingredientus galite rasti Purito, Cosrx, Petitfee paakių kremuose. Visų pirma, šis ingredientas skatina odos nuosavo kolageno sintezę, dėl ko išsilygina raukšlelės. Taip pat tam tikra peptidų rūšis sugeba atpalaiduoti mimikos raumenis, dėl kurių mažėja mimikos raukšlelių atsiradimas arba jų gylis, taigi jis veikia šią sritį kaip botoksas, tik be jokių injekcijų.  Taip pat pageidautina, kad paakių kremo sudėtyje būtų antioksidantų, kurie padės kovoti su laisvaisiais radikalais ir apsaugos odą nuo priešlaikinio senėjimo ir agresyvaus aplinkos poveikio. Jeigu paakių zona itin jautri ir agresyviai reaguoja į bet kokius produktus, egzistuoja visiškai hipoalergiški paakių kremai, tokie kaip Pyunkang Yul paakių kremas, kuriame nėra jokių dirbtinių kvepiklių ir dirgiklių. Dar vienas jo ypatumas yra toks, kad jis padalintas į smulkius pakelius, kurio užtenka vienai dienai ir kiekvieną dieną naudodami, mes pradarome vis naują pakelį. Toks principas visiškai apsaugo kosmetikos produktą nuo bakterijų ir oro pakitimų, kurie gali sukelti jo sudėties pakitimą ir tuo pačiu padeda išvengti jautrios paakių zonos sudirgimų. Taip pat svarbu sekti priemonės galiojimo laiką, nes būtent paakių kremo pasibaigęs galiojimo laikas, gali neigiamai atsiliepti paakių odai. Taip pat norime pabrėžti, kad kuo natūralesnė kremo sudėtis, tuo trumpiau jį bus galima laikyti, atidarius pakuotę.

Kaip naudoti paakių kremą? Paakių kremas - tai priemonės kurią reikia naudodi kiekvieną dieną, ryte ir vakare. Tepantis paakių kremą, yra svarbu nepadauginti priemonės, kitokiu atveju galima sukelti sudirgimus ir paburkimus paakių zonoje. Dėl to paakių kremų tūris dažniausiai būna mažesnis, negu veido kremų ir yra maždaug apie 30 ml. Ir gali atrodyti, kad kaina už tokį priemonė kiekį yra per didelė. Tačiau reikia turėti omenyje tai, kad kardinaliai skiriasi jų sudėtis, kuri yra labiau maitinanti, nes paakių oda yra plonesnė. Reikalingas priemonės kiekis vienam kartui  – nedidelis kelių milimetrų skersmens grūdelis, kurį mes paskirstome tarp pirštų, o tuomet įtapšnojame į odą. Labai svarbu švelniais judesiais paskirstyti priemonę ir jokiu būdu netrinti odos, nes tampydami odą, mes provokuojame spartesnį raukšlelių atsiradimą.  Taip pat rekomenduojame teptis paakių kremą ne prie pat akies obuolio zonos, kur prasideda blakstienos, o būtent ant akiduobės kauliuko. Nereikia bijoti, kad paakių kremas nepateks į reikiamą zoną – mūsų mimikos dėka, paakių priemonės veiklieji komponentai pereis ten kur jiems reikia ir tiek kiek reikia. Kremą reikia teptis tik ant švarios paakių odos, todėl svarbu pašalinti visus makiažo ir nešvarumų likučius. Kai norite stipresnio poveikio, galite naudoti kartu su paakių pagalvėlėmis. Iš pradžių palaikote paakių pagalvėles 15-20 min., tuomet nusiėmę paakių pagalvėles švelniai įtapšnojate esencijos likučius. Tuomet ant viršaus tepkite paakių kremą, kuris padės ilgiau išsilaikyti paakių pagalvėlių suteiktam efektui.


ACWELL Licorice pH Balancing Intensive Eye Cream paakių kremas su saldymedžio ekstraktu

Neturime

ACWELL

ACWELL Licorice pH Balancing Intensive Eye Cream paakių kremas su saldymedžio ekstraktu Neturime

24.99€ Be PVM: 24.99€

Speciali serija su švelniai rūgštinio pH priemonėmis su saldymedžiu. Šis ekstraktas pasižymi raminančiomis ir priešuždegiminėmis savybėmis, taip pat skatina odos regeneracijos ir g..

Beauty of Joseon Revive Eye Serum: Ginseng + Retinal paakių serumas su ženšeniu ir retinaliu

Neturime

Beauty of Joseon

Beauty of Joseon Revive Eye Serum: Ginseng + Retinal paakių serumas su ženšeniu ir retinaliu Neturime

19.29€ Be PVM: 19.29€

Jauninantis ir odos atsinaujinimą skatinantis paakių serumas su ženšenio ekstraktu ir retinaliu. Sudėtyje yra 10% ženšenio šaknies ekstrakto, kuris intensyviai drėkina odą, ją stim..

Benton Fermentation Eye Cream paakių kremas su fermentais

Benton

Benton Fermentation Eye Cream paakių kremas su fermentais

21.89€ Be PVM: 21.89€

Jauninantis paakių kremas su aktyviais ingredientais aktyvioje formoje - lizatai ir galactomyces, kurie yra gausūs aminorūgščių, vitaminų, mineralų ir organinių rūgščių. Priemonė p..

Benton Fermentation Eye Cream paakių kremas su fermentais mini

Neturime

Benton

Benton Fermentation Eye Cream paakių kremas su fermentais mini Neturime

8.99€ Be PVM: 8.99€

Jauninantis paakių kremas su aktyviais ingredientais aktyvioje formoje - lizatai ir galactomyces, kurie yra gausūs aminorūgščių, vitaminų, mineralų ir organinių rūgščių. Priemonė p..

BENTON Snail Bee Ultimate Eye Cream paakių kremas su sraigių mucinu

Neturime

Benton

BENTON Snail Bee Ultimate Eye Cream paakių kremas su sraigių mucinu Neturime

23.49€ Be PVM: 23.49€

Koncentruotas paakių kremas, maitinantis odą ir aktyvinantis regeneracijos procesus. Sudėtyje yra fermentuotas sraigių mucino filtratas, kuris yra gausus maitinančių medžiagų, geri..

COSRX Advanced Snail Peptide Eye Cream paakių kremas su peptidais ir sraigių mucinu

COSRX

COSRX Advanced Snail Peptide Eye Cream paakių kremas su peptidais ir sraigių mucinu

24.49€ Be PVM: 24.49€

Paakių kremo sudėtyje yra 72 proc. sraigių mucino, 5 rūšių peptidais ir niacinamidu.  Lengvos, greitai įsigeriančios tekstūros, tačiau tuo pačiu intensyviai drėkina ir regener..

Coxir Black Snail Collagen Eye Cream paakių kremas su sraigių mucinu ir kolagenu

COXIR

Coxir Black Snail Collagen Eye Cream paakių kremas su sraigių mucinu ir kolagenu

16.99€ Be PVM: 16.99€

Paakių kremas, pasižymintis maitinančiu ir stangrinančiu poveikiu. Sudėtyje esantis juodųjų sraigių ekstraktas ir kolagenas skatina odos regeneraciją, lygina odą. Didina odos elast..

Coxir Vita C Bright Eye Cream paakių kremas su vitaminu C

COXIR

Coxir Vita C Bright Eye Cream paakių kremas su vitaminu C

16.99€ Be PVM: 16.99€

Paakių kremas su aktyvių multivitaminų kompleksu, maitinantis paakių odą ir suteikiantis jai energijos. Pagrindinis komponentas - vitaminas C, kuris pasižymi stipriu antioksidacini..

Dear, Klairs Fundamental Eye Awakening Gel Gelinis paakių kremas nuo paburkimo

Neturime

Dear, Klairs

Dear, Klairs Fundamental Eye Awakening Gel Gelinis paakių kremas nuo paburkimo Neturime

25.99€ Be PVM: 25.99€

Gelinis paakių kremas nuo paburkimo greitai ir efektyviai kovoja su nuovargio požymiais. Turi lengvą vėsinantį poveikį, gaivina ir išlygina odą paakių zonoje, taip pat išsilygina s..

Dear, Klairs Fundamental Nourishing Eye Butter paakių sviestinis kremas

Dear, Klairs

Dear, Klairs Fundamental Nourishing Eye Butter paakių sviestinis kremas

24.69€ Be PVM: 24.69€

Intensyviai maitinantis paakių kremas su aliejų kompleksu. Apsaugo nuo išsausėjimo, padeda lyginti smulkias raukšleles ir prailginti paakių odos jaunystę. Peptidų kompleksas skatin..

Dr.Althea To Be Eyeconic Eye Serum paakių serumas

Dr. Althea

Dr.Althea To Be Eyeconic Eye Serum paakių serumas

18.99€ Be PVM: 18.99€

Jauninantis paakių serumas intensyviai drėkina ir puoselėja gležną paakių odą. Sudėtyje esantis peptidų kompleksas didina odos elastingumą, skatina odos audinių atsinaujinimą. Kera..

Elizavecca Gold CF-Nest White Bomb Eye Cream paakių kremas

Elizavecca

Elizavecca Gold CF-Nest White Bomb Eye Cream paakių kremas

13.49€ Be PVM: 13.49€

Paakių kremas su 50% kregždutės lizdo ekstraktu drėkina, minkština odą, didina audinių elastingumą, atnaujina odos ląsteles. Sudėtyje esantis niacinamidas šviesina paakių odą, maži..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 36 (3 puslapių)