Lūpų aliejai

Jei nuolat džiūsta, trūkinėja lūpos ir dėl to patiriate didelį diskomfortą, džiugi žinia – yra ne viena priemonė, padėsianti visa tai pakeisti. Lūpų aliejai – tai produktai, papildyti įvairiais augaliniais aliejais, išgaunamais iš gamtos. Jie padeda atkurti apsauginį lūpų odos barjerą, atgaivina ir suminkština odą. Priklausomai nuo pasirinkto aliejaus, jis gali būti su spalva, šiek tiek primenantis lūpų blizgį, arba bespalvis. Jei susidomėjote bei norėtumėte vieną jų įsigyti ir jūs, pasižvalgykite Asianblossom.lt internetinėje parduotuvėje, kur visam asortimentui yra taikoma itin gera kaina.


<
TIRTIR My Glow Lip Oil Rosy maitinantis lūpų aliejus

TIRTIR

TIRTIR My Glow Lip Oil Rosy maitinantis lūpų aliejus

12.89€ Be PVM: 12.89€

Lūpų aliejus, kuris drėkina, maitina ir putlina, suteikia blizgesio, nepalieka nemalonaus lipnumo jausmo. Sudėtyje esantys natūrūs augaliniai ekstraktai bei aliejai suteikia lūpų..

<
TIRTIR My Glow Honey Lip Oil lūpų aliejus su medumi ir propoliu

TIRTIR

TIRTIR My Glow Honey Lip Oil lūpų aliejus su medumi ir propoliu

12.89€ Be PVM: 12.89€

Lūpų aliejus, kuris maitina ir putlina, suteikia blizgesio, nepalieka nemalonaus lipnumo jausmo. Simondsijų sėklų aliejus gausus maistinių medžiagų, skatina lūpų odos atsinaujini..

<
Petitfee Volume Lip Oil putlinantis lūpų aliejus

Petitfee

Petitfee Volume Lip Oil putlinantis lūpų aliejus

11.99€ Be PVM: 11.99€

Maitinantis lūpų aliejus su putlinimo efektu. Mažina sausą ir šerpetojimą, padeda išlaikyti odos drėgmę. Sudėtyje esantis volufilinas stimuliuoja mikrocirkuliaciją, dėl to lūpos at..

<
MISSHA Superfood Berry lūpų aliejus

MISSHA

MISSHA Superfood Berry lūpų aliejus

9.49€ Be PVM: 9.49€

Maitinantis ir drėkinantis lūpų aliejus suteikia natūralaus blizgesio. Sudėtyje yra argano aliejus ir uogų ekstraktai, kurie padeda atstatyti sausą, suskilinėjusią lūpų odą. Lūpų o..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Kodėl sausėja, džiūsta ir trūkinėja lūpos?

Nuolat svarstote, kodėl sausėja, džiūsta ir trūkinėja lūpos? Tai gali lemti keletas veiksnių. Bene dažniausia priežastis – išdžiūvusios, išsausėjusios lūpos atsiranda dėl nepalankių oro sąlygų: šalčio, karščio, sauso oro ar didelio vėjo. Esant tokioms oro sąlygoms, labai svarbu tinkamai rūpintis savo lūpomis, jas nuolat drėkinti. Kaip bebūtų, sausos lūpos gali kankinti ir tuomet, jei neišgeriate pakankamai vandens. Dehidratacija paveikia visą kūną, todėl, jei jums svarbu minkštos ir putlios lūpos, būtinai kasdien išgerkite reikiamą kiekį vandens. Be viso to, lūpų trūkinėjimą ir išsausėjimą lemia ir dažnas lūpų laižymas, UV spindulių poveikis ar tam tikrų vitaminų, pavyzdžiui, B grupės vitaminų ar vitamino C trūkumas. 

Kaip išsirinkti lūpų aliejų?

Norint išsirinkti tokį lūpų aliejų, kuris geriausiai atitiktų turimus poreikius, labai svarbu atkreipti dėmesį į keletą esminių aspektų:

  • Norimas efektas. Visų pirmiausia, pagalvokite, kokio efekto iš priemonės tikitės: drėkinimo, maitinimo, o galbūt putlinamojo poveikio. 
  • Sudėtis. Pasidomėkite, kokia yra jums patinkančio lūpų aliejaus sudėtis. Geriausia, jog jis būtų papildytas natūraliais augaliniais aliejais, pavyzdžiui, kokosų, argano, simondsijų aliejumi, tokiais ingredientais, kaip medumi, kurie puikiai drėkina ir maitina lūpas. Gera žinia, jog visi Asianblossom.lt kataloge esantys lūpų aliejai pasižymi itin aukšta kokybe, tad, kad ir kurį iš jų pasirinksite, nenusivilsite. 
  • Bespalvis ar tam tikros spalvos. Nuspręskite, ar norite lūpų aliejaus, kuris būtų bespalvis ar tam tikros spalvos. Kai kurie iš jų, užtepti ant lūpų, atrodo kaip lūpų blizgiai, tad, jei norite lūpoms suteikti tam tikrą atspalvį, rinkitės būtent tokį. 
  • Kaina. Galiausiai, nusistatykite aiškų biudžetą, kiek norite išleisti lūpų aliejui. Jo kaina priklauso nuo tokių faktorių, kaip talpa, pakuotė, sudėtis, prekės ženklas ir kita. Turėkite omenyje, jog Asianblossom.lt šiai prekių kategorijai reguliariai taikoma papildoma akcija ar vykdomi ypatingi pasiūlymai, leidžiantys papildomai sutaupyti.