Šešėlių paletės

Jei norite pabrėžti savo akis, joms suteikti daugiau gyvybingumo, tuomet akių šešėliai bus kaip tik ta makiažo priemonė, kurios jums reikia. Jų pagalba galima ne tik įvaizdžiui suteikti daugiau žaismingumo, bet ir optiškai padidinti akis ar jas atverti. Priklausomai nuo turimų norų ir poreikių, šios makiažo priemonės akims gali būti įvairių spalvų bei skirtingų pavidalų –  galimos įprastos šešėlių paletės ar net pieštukiniai akių šešėliai. Tad, jei susidomėjote ir norėtumėte su visu jų asortimentu susipažinti detaliau, pasižvalgykite Asianblossom.lt internetinės parduotuvės kataloge. Čia visos prekės pasižymi geriausiu kainos ir kokybės santykiu, tad sau tinkamiausią tikrai ras kiekvienas.


Unleashia Pretty Easy Glitter Stick No.8 Nudy Morn akių šešėlių pieštukas

Unleashia

Unleashia Pretty Easy Glitter Stick No.8 Nudy Morn akių šešėlių pieštukas

10.49€ Be PVM: 10.49€

„Unleashia“ veganiškos kosmetikos prekės ženklas nori gyventi harmonijoje su planeta, augalais ir gyvūnais. „Unleashia“ tikslas yra padėti jums atrasti savo tikrąjį grožį ir padary..

Rom&nd Better Than Eyes Original Series 03 Dry Ragras Akių Šešėlių Paletė
Prekė su pasirinkimais

ROM&ND

Rom&nd Better Than Eyes Original Series 03 Dry Ragras Akių Šešėlių Paletė

14.99€ Be PVM: 14.99€

Kompaktiška akių šešėlių paletė, užpildyta 4 šiltais atspalviais, kurių spalvos įkvėptos džiovintų gėlių. Sodrūs matinių ir blizgančių spalvų atspalviai puikiai tinka kasdieniniam ..

Unleashia Pretty Easy Glitter Stick No.7 Sheer Skin akių šešėlių pieštukas

Unleashia

Unleashia Pretty Easy Glitter Stick No.7 Sheer Skin akių šešėlių pieštukas

10.49€ Be PVM: 10.49€

„Unleashia“ veganiškos kosmetikos prekės ženklas nori gyventi harmonijoje su planeta, augalais ir gyvūnais. „Unleashia“ tikslas yra padėti jums atrasti savo tikrąjį grožį ir padary..

Prekė su pasirinkimais

Unleashia

Unleashia Glitterpedia Eye Palette No.1 All of Glitter akių šešėlių paletė

22.99€ Be PVM: 22.99€

„Unleashia“ veganiškos kosmetikos prekės ženklas nori gyventi harmonijoje su planeta, augalais ir gyvūnais. „Unleashia“ tikslas yra padėti jums atrasti savo tikrąjį grožį ir padary..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Akių šešėliai mūsų asortimente

Asianblossom.lt internetinėje parduotuvėje galite įsigyti akių šešėlius, kurie pasižymi aukščiausia kokybe, gražiai ir tolygiai dengiasi bei puikiai išsilaiko. Visi jie yra atrinkti itin kruopščiai bei yra sukurti garsiausių Pietų Korėjos prekinių ženklų, savo produktams naudojančių tik pačius geriausius ingredientus. Kai kurios priemonės yra papildytos net tokiomis odai naudingomis medžiagomis, kaip vitaminas C ir E, alavijų lapų ekstraktas, kurie maitina ir drėkina odą. 

Norime, jog kiekviena moteris atrastų sau tinkamiausią, jos akis gražiausiai paryškinančią šešėlių spalvą ar net visą jų paletę, tad siūlome skirtingus jų atspalvius. Taip pat šios makiažo priemonės gali būti matinės arba su blizgučiais, kas kiekvienam įvaizdžiui suteikia papildomo žaismingumo bei gyvybės. Pasižvalgykite mūsų kataloge – garantuojame, jog jau dabar rasite patinkančius akių šešėlius ir dėmesio vertą pasiūlymą!

Akių šešėliai – kaip pasirinkti?

Tam, kad galėtumėte lengviau apsispręsti, kokie būtų geriausi akių šešėliai būtent jums, rekomenduojame atkreipti dėmesį į keletą esminių aspektų, renkantis:

  • Akių spalva ir odos potonis. Visų pirmiausia, ką rekomenduojama padaryti, atsižvelgti į savo akių spalvą ir odos potonį. Nustatykite, ar jūsų odos spalvinis tipas yra šiltas, šaltas ar neutralus – tokiu būdu galėsite geriau žinoti, kokie atspalviai jums tinka labiau. Be to, verta žinoti, jog kai kurios šešėlių spalvos gali išryškinti jūsų akis. Pavyzdžiui, rausvi atspalviai bus idealus pasirinkimas žalioms akims, o rusvos, žemės spalvos itin tiks žydroms akims. 
  • Priemonės tipas. Nors akių šešėliai dažniausiai yra kompaktiniai, turėkite omenyje, jog taip pat galimos šios priemonės skystame pavidale arba pieštuko pavidalu. Rinkitės tokius šešėlius, kuriuos naudoti jums yra patogiau.
  • Efektas. Pagalvokite, kokio efekto akių šešėlių norėtumėte – matinių ar blizgančių. Matiniai šešėliai akims dažniausiai pasirenkami kasdieniam makiažui, o žėrintys – šventėms ar svarbiems renginiams, tačiau nebijokite eksperimentuoti. 
  • Sudėtis. Pasidomėkite ir tuo, kokia yra jums patinkančių akių šešėlių sudėtis. Asianblossom.lt internetinės parduotuvės kataloge esančios makiažo priemonės yra pagamintos iš saugių ingredientų, nesukeliančių jokio diskomforto. Kai kurios iš jų yra papildytos ir tokiais odai naudingais ingredientais, kaip augaliniais ekstraktais ar vitaminais. 
  • Akių šešėlių paletė ar pavienių spalvų šešėliai. Jei akių šešėliavimas yra neatsiejamas jūsų makiažo žingsnis, tuomet galite savo kosmetinę papildyti ir daugiau nei keliomis šešėlių spalvomis. Tuo tarpu, jei turite vieną mėgstamiausią šešėlių spalvą, kurią nuolat naudojate, jums pilnai užteks ir pavienių šešėlių, o ne visos paletės. 
  • Prekės ženklas. Įsitikinkite, ar jums patinkančių šešėlių akims prekės ženklas yra patikimas bei garsėja gera kokybe. Asianblossom.lt visi akių šešėliai yra atrinkti itin kruopščiai, jie yra pagaminti geriausių Pietų Korėjos kosmetikos gamintojų, tad kad ir kuriuos iš jų nuspręsite įsigyti, tikrai nepasigailėsite. 
  • Kaina. Galiausiai, nusistatykite aiškų biudžetą, kiek norite skirti akių šešėliams. Tam galite pasinaudoti internetinėje parduotuvėje esančiu filtravimo įrankiu, kurio pagalba visas makiažo priemones surūšiuosite pagal nusistatytus kainos rėžius. 

Vadovaudamiesi šiais patarimais, tikrai nesunkiai apsispręsite, kurie šešėliai akims jums yra tinkamiausi. Na, o jei išsirinkti vis tiek sunku, visuomet galite susisiekti su mūsų komanda el. paštu info@asianblossom.lt, kuri mielai patars ir atsakys į visus kylančius klausimus.

Akių šešėlių kaina

Akių šešėlių kaina gali būti labai įvairi. Įprastai ji priklauso nuo daugybės faktorių, tokių kaip - ar tai šešėlių paletė, ar pavienės šešėlių spalvos, prekės ženklo, sudėties, priemonės tipo – kompaktinė, pieštukinė ar skysta, spalvų, pakuotės ir kita. Kaip bebūtų, gera žinia, jog korėjietiškos kosmetikos priemonės, tarp kurių ir profesionalūs akių šešėliai, pasižymi ne tik puikia sudėtimi, bet ir itin prieinama kaina. Tai kiekvienam suteikia progą išbandyti kokybišką dekoratyvinę kosmetiką. 

Be viso to, Asianblossom.lt internetinėje parduotuvėje šios kategorijos prekėms reguliariai yra taikoma ir papildoma akcija ar vykdomi ypatingi pasiūlymai, leidžiantys sutaupyti. Turėkite omenyje, jog užsiprenumeravę mūsų naujienlaiškį, gausite 5% nuolaidą savo pirmam užsakymui, o taip pat ir pirmieji sužinosite apie visas naujienas bei taikomas nuolaidas. 

Tad, nieko nelaukite ir įsigykite patinkančius šešėlius iš Asianblossom.lt. Pirkti čia – paprasta, greita ir visiškai saugu. Tiesiog įsidėkite patinkančią prekę į pirkinių krepšelį, pasirinkite patogiausią atsiskaitymo ir pristatymo būdą, bei laukite, kol ji pasieks jus. Dirbame operatyviai, tad užsakymus Lietuvoje suruošiame vos per 1-2 darbo dienas.