Hidrofiliniai aliejai veidui

Hidrofilinis aliejus yra efektyvi prausiamoji priemonė veidui. Lengva tekstūra padeda ne tik išvalyti vandeniui atsparų makiažą, bet ir silikonus, kremus su SPF. Hidrofilinis aliejus veidui išsiskiria savo unikalia sudėtimi, kurios dėka susidaro emulsija - putos, kurios nusiplauna šiltu vandeniu kartu su makiažu. Valomasis veido aliejus švelniai veikia odą ir nepalieka būdingo riebaus blizgesio. Aliejaus struktūra patenka į giliuosius odos audinius, delikačiai pašalina visus nešvarumus ir tuo pačiu praturtina ląsteles maitinančiomis medžiagomis. Kosmetikos priemonės aliejaus pagrindu drėkina odą ir atstato jos elastingumą.

Dažniausiai hidrofilinis aliejus sudėtyje turi natūralius komponentus, kurie skirti konkrečios odos problemos sprendimui. Kaip, pavyzdžiui, gamintojo Holika Holika prausiamosios priemonės, ne tik pašalina makiažą, bet ir turi priešuždegiminį efektą. O pavyzdžiui, Iunik prausiamieji aliejai puikiai tiks riebios ir kombinuotos odos savininkėms. Į šių priemonių sudėtį įeina medetkų ekstraktas, jojoba aliejus, kas teigiamai veikia odą, daro ją švaresnę ir labiau išpuoselėtą. 

Toks hidrofilinis aliejus kaip Heimish All Clean Balm, Banila Co Clean it Zero, gali būti balzamo formos, turintys standžią šerbeto tekstūrą, kurie pašildyti tarp delnų pradeda tirpti. Jų sudėtyje citrusinių vaisių, gėlių žiedų ekstraktai suteikia odai energijos. Tokiu būdu, korėjietiški aliejai veidui išsiskiria kompleksiniu poveikiu veido odai, harmoniškai parinktos sudėties iš natūralių komponentų, augalinių aliejų ir eterinių aliejų, dėka. Išsiskiriančios savybės ir ypatumai: 

Švelnus odos valymas; 

Delikatus inkštirų ir riebaus blizgesio pašalinimas;

Odos maitinimas ir drėkinimas; 

Elastingumo ir regeneracijos atstatymas;

Korėjietiškos kosmetikos gamintojų hidrofilinis aliejus veidui - unikalios sudėtys, kurias galima nusipirkti mūsų internetinėje parduotuvėje už patrauklią kainą. Valančios priemonės švelniai patenka į giliuosius sluoksnius, delikačiai pašalina suragėjusias ir negyvąsias odos daleles, bei taip pat lygina odos toną ir atstato odos elastingumą. 

Pagrindinė priežastis, dėl kurios atsiranda neestetiški bėrimai ant veido - tai netinkamas odos valymas. Valomasis aliejus veidui veikia tokiu principu:"Panašus gydomas panašiu". Tai reiškia, kad aliejus ištirpina odos riebalų perteklių, tuo pačiu atstatant odos hidrolipidinį balansą, neišsausinant odos.


ACWELL pH Balancing Watery Cleansing Oil balansuojantis prausiamasis aliejus

ACWELL

ACWELL pH Balancing Watery Cleansing Oil balansuojantis prausiamasis aliejus

21.29€ Be PVM: 21.29€

Raminantis švelniai rūgštinis aliejinis prausiklis, kuris efektyviai valo poras, nepažeisdamas lipidinio odos sluoksnio. Sudėtyje esantys mėtų ir melisų ekstraktai švelniai vėsina ..

BANILA CO Clean it Zero Cleansing Balm Nourishing maitinantis hirdrofilinis balzamas

BANILA CO

BANILA CO Clean it Zero Cleansing Balm Nourishing maitinantis hirdrofilinis balzamas

21.29€ Be PVM: 21.29€

Legendinis valomasis balzamas, skirtas efektyviam porų valymui. Tai yra atnaujinta priemonės versija, skirta papildomam odos maitinimui. Jis yra tirpstančios šerbeto tekstūros, išt..

BANILA CO Clean it Zero Cleansing Balm Original hidrofilinis balzamas 100 ml

Neturime

BANILA CO

BANILA CO Clean it Zero Cleansing Balm Original hidrofilinis balzamas 100 ml Neturime

18.99€ Be PVM: 18.99€

Legendinis valomasis balzamas, skirtas efektyviam porų valymui. Jis yra tirpstančios šerbeto tekstūros, ištirpina porose susikaupusius nešvarumus, ilgalaikį makiažą ir SPF filtrus...

BANILA CO Clean it Zero Cleansing Balm Original hidrofilinis balzamas 180 ml

Neturime

BANILA CO

BANILA CO Clean it Zero Cleansing Balm Original hidrofilinis balzamas 180 ml Neturime

24.99€ Be PVM: 24.99€

(didesnė talpa) Legendinis valomasis balzamas, skirtas efektyviam porų valymui. Jis yra tirpstančios šerbeto tekstūros, ištirpina porose susikaupusius nešvarumus, ilgalaikį ma..

BANILA CO Clean it Zero Cleansing Balm Purifying raminantis hidrofilinis balzamas

Neturime

BANILA CO

BANILA CO Clean it Zero Cleansing Balm Purifying raminantis hidrofilinis balzamas Neturime

21.29€ Be PVM: 21.29€

Legendinis valomasis balzamas, skirtas efektyviam porų valymui. Tai yra atnaujinta priemonės versija, skirta papildomam odos raminimui. Jis yra tirpstančios šerbeto tekstūros, išti..

BANILA CO Clean it Zero Cleansing Balm Revitalizing atnaujinantis hidrofilinis balzamas

Neturime

BANILA CO

BANILA CO Clean it Zero Cleansing Balm Revitalizing atnaujinantis hidrofilinis balzamas Neturime

21.29€ Be PVM: 21.29€

Legendinis valomasis balzamas, skirtas efektyviam porų valymui. Tai yra atnaujinta priemonės versija, skirta odos atsinaujinimo procesų skatinimui. Jis yra tirpstančios šerbeto tek..

Beausta Deep Clean Cleansing Oil hidrofilinis aliejus

BEAUSTA

Beausta Deep Clean Cleansing Oil hidrofilinis aliejus

3.49€ Be PVM: 3.49€

Prausiamasis hidrofilinis aliejus patogioje mini - kelioninėje pakuotėje. Priemonė ištirpina nešvarumų sankaupas porose, makiažą ir silikonus. Sudėtyje yra alyvuogių aliejus, vitam..

Beauty of Joseon Ginseng Cleansing Oil prausiamasis aliejus su ženšeniu

Beauty of Joseon

Beauty of Joseon Ginseng Cleansing Oil prausiamasis aliejus su ženšeniu

20.49€ Be PVM: 20.49€

Lengvas prausiamasis aliejus, sukurtas su miceline technologija, išvalo makiažą ir porose esančius nešvarumus. Sudėtyje esantis sojų aliejus, yra gausus naudingųjų rūgščių, jis atk..

Beauty of Joseon Radiance Cleansing Balm valomasis balzamas

Beauty of Joseon

Beauty of Joseon Radiance Cleansing Balm valomasis balzamas

19.89€ Be PVM: 19.89€

Šerbeto tekstūros valomasis balzamas, kuris ištirpdo bet kokio intensyvumo makiažą ir kitokių nešvarumų sankaupas porose. Sudėtyje esantys ryžių sėlenų vanduo ir grūdų ekstraktai m..

COSRX Cica Smoothing Cleansing Balm hidrofilinis balzamas su centelės kompleksu

COSRX

COSRX Cica Smoothing Cleansing Balm hidrofilinis balzamas su centelės kompleksu

21.49€ Be PVM: 21.49€

Balzamo tekstūros hidrofilinis prausiklis, pašalina įvairaus stiprumo makiažą ir kitus nešvarumus, esančius porose. Priemonė praturtinta azijinės centelės kompleksu, kuris veikia o..

COSRX Pure Fit Cica Clear Cleansing Oil prausiamasis aliejus su centele

Neturime

COSRX

COSRX Pure Fit Cica Clear Cleansing Oil prausiamasis aliejus su centele Neturime

24.29€ Be PVM: 24.29€

Lengvos tekstūros, efektyviai valantis aliejus, sugebantis ištirpinti riebalų, nešvarumų sankaupas ir silikonus porose. Septynių rūšių natūralūs aliejai ir CICA kompleksas palankia..

-14%
Coxir Hyaluronic Cleansing Oil hidrofilinis valomasis aliejus su hialurono rūgštimi

COXIR

Coxir Hyaluronic Cleansing Oil hidrofilinis valomasis aliejus su hialurono rūgštimi

15.27€ 17.69€ Be PVM: 15.27€

Hidrofilinis valomasis aliejus su hialurono rūgštimi. Priemonė formulė yra švelni ir hipoalerginė, išlaiko optimalų odos hidrolipidinį balansą.  Aliejinė priemonės tekstūra pa..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 39 (4 puslapių)