Prekių grąžinimas

Remiantis Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“ bei kitais teisės aktais, reglamentuojančiais prekių grąžinimą, Klientas turi teisę per 14 dienų nuo prekės gavimo, nenurodydamas priežasties, atsisakyti prekės ir ją grąžinti. 

  • Pirkėjui grąžinant kokybiškas prekes būtina laikytis šių sąlygų:
  1. Grąžinama prekė turi būti originalioje, tvarkingoje pakuotėje;
  2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta/nepanaudota;
  3. Prekė turi būti nepraradus prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės).
  4. Negrąžinamos prekės, kurios buvo pirktos ne iš Pardavėjo arba kurios tyčia ar dėl neatsargumo buvo sugadintos.
  5. Grąžinama prekė turi būti tos pačios sudėties, kokios buvo pirkėjo gauta - kartu turi būti grąžinamos ir už pirkinį gautos dovanos.

Už kokybiškų prekių grąžinimą apmoka prekes grąžinantis asmuo.

Prašymą grąžinti prekes pirkėjas pareiškia susisiekus elektroniniu paštu info@asianblossom.lt užpildydamas jam atsiųstą prekės grąžinimo formą.

Grąžinant nekokybiškas prekes pirkėjas privalo užpildyti prekės "Grąžinimo formą" kurią jis gauna susisiekus su pardavėju el. paštu info@asianblossom.lt, išsiųsdamas užpildytą ir pasirašytą skanuotą „Grąžinimo formą". Pirkėjas išsiunčia šią formą el.paštu info@asianblossom.lt kartu su prekių įsigyjimą įrodančiu dokumentu. Taip pat šiuos dokumentus galima pridėti prie grąžinamos prekės siuntos. Pirkėjas pardavėjui pateikia prekę, išskyrus Mažmeninės prekybos Taisyklių 27 punkte nustatytus atvejus, ir rašytinį prašymą (Grąžinimo formą) , kuriame nurodo priežastį (prekės trūkumą ar kitą priežastį), dėl kurios įsigyta prekė netenkina vartotojo, ir vieną iš Civilinio kodekso 6.363 straipsnio 7 dalyje (jeigu nusipirkta netinkamos kokybės prekė) nurodytų reikalavimų. 

Pardavėjas už grąžintą prekę ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo daikto grąžinimo dienos, grąžina sumokėtą prekės kainą pirkėjui į jo nurodytą grąžinimo formoje sąskaitą. Už netinkamai nurodytą banko sąskaitą atsako pirkėjas. Pinigai grąžinami tik banko pavedimu, grynųjų pinigų operacijos neatliekamos.