Antakių pieštukai

Greičiausiai daugelis moterų sutiks, jog sutvarkyti ir gražiai atrodantys antakiai yra tai, kas veidui suteikia daugiau išraiškingumo. Tad, jei norite subtiliai juos paryškinti, pabrėžti jų formą, pieštukas antakiams ar antakių fiksavimo gelis bus tai, kas padės tai padaryti. Asianblossom.lt internetinėje parduotuvėje galite rasti išties nemažą jų asortimentą, tad kiekvienas nesunkiai išsirinks sau tinkamiausią priemonę. Nieko nelaukite ir įsitikinkite tuo patys – čia gera kaina ir aukšta produktų kokybė garantuota!


Etude House Drawing Eye Brow #05 Gray antakių pieštukas

Etude House

Etude House Drawing Eye Brow #05 Gray antakių pieštukas

5.49€ Be PVM: 5.49€

Trikampio formos antakių pieštukas, su kuriuo lengvais judesiais, sklandžiai ir tolygiai užpildysite tuščius antakių tarpelius. Pieštuko formulėje naudojamas vaškas užtikrina jo iš..

Unleashia Shaper Pomade Eyebrow Fixer No.1 Clear veganiškas antakių fiksatorius

Unleashia

Unleashia Shaper Pomade Eyebrow Fixer No.1 Clear veganiškas antakių fiksatorius

11.99€ Be PVM: 11.99€

„Unleashia“  veganiškos kosmetikos prekės ženklas nori gyventi harmonijoje su planeta, augalais ir gyvūnais. „Unleashia“ tikslas yra padėti jums atrasti savo tikrąjį grožį i..

-40%
Mizon Brow Styling Pencil Gray antakių pieštukas
Prekė su pasirinkimais

MIZON

Mizon Brow Styling Pencil Gray antakių pieštukas

3.89€ 6.49€ Be PVM: 3.89€

Trikampio formos antakių pieštukas, su kuriuo lengvais judesiais užpildysite tuščius antakių tarpelius. Pieštuko formulėje naudojamas vaškas ir aliejai, kurie užtikrina jo išsilaik..

Etude House Drawing Eye Brow #03 Brown antakių pieštukas

Etude House

Etude House Drawing Eye Brow #03 Brown antakių pieštukas

5.49€ Be PVM: 5.49€

Trikampio formos antakių pieštukas, su kuriuo lengvais judesiais, sklandžiai ir tolygiai užpildysite tuščius antakių tarpelius. Pieštuko formulėje naudojamas vaškas užtikrina jo iš..

Rom&nd Han All Brow Fixer antakių fiksatorius

Neturime

ROM&ND

Rom&nd Han All Brow Fixer antakių fiksatorius Neturime

11.89€ Be PVM: 11.89€

Skaidrus antakių fiksatorius, padedantis sutvarkyti, suformuoti bei sušukuoti antakius, nepaliekant riebumo ar lipnumo jausmo. Priemonė užtepus ant plaukelių greitai išdžiūsta ir t..

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Antakių formavimo priemonių asortimentas

Asianblossom.lt internetinėje parduotuvėje galite patogiai ir gera kaina įsigyti antakių formavimo priemones. Visgi, kadangi šių produktų mūsų kataloge yra tikrai ne vienas, pirmiausia, rekomenduojama susipažinti su pagrindiniais antakių formavimo priemonių tipais bei tuo, kokiomis savybėmis kiekvienas iš jų pasižymi:

  • Antakių pieštukas. Jis yra naudojamas, siekiant užpildyti tuščius antakių tarpelius bei tokiu būdu jiems suteikti norimą formą. Jei svarbus maksimalus išsilaikymas, antakių pieštukas gali būti atsparus vandeniui, kas yra itin aktualu įvairių švenčių ar svarbių renginių metu. Taip pat verta paminėti, jog ši priemonė gali būti įvairių atspalvių, tad sau tinkamą ras tiek tos moterys, kurios mėgsta ryškesnius antakius, tiek tos, kurios siekia kiek įmanoma natūralesnio vaizdo. 
  • Antakių fiksatorius. Jei norite, jog antakių plaukeliai išliktų savo vietoje dienos metu, tuomet antakių fiksatorius yra priemonė, kuri padės tai pasiekti. Galimas bespalvis antakių gelis arba su spalva. 

Antakių formavimas – kaip tai daryti teisingai?

Jei jums antakių formavimas yra itin sudėtingas procesas bei nežinote, kaip piešti antakius, nepergyvenkite – pasirinkus tinkamas priemones, šis makiažo žingsnis tampa kur kas lengvesnis. Pradėkite nuo antakių pieštuko, kuriuo lengvais judesiais, nespausdami, užpildykite tuščius antakių tarpelius. Tokiu būdu yra sukuriamas pilnesnis antakių vaizdas bei jiems suteikiama norima forma. Tai atlikę, panaudokite antakių fiksatorių, kuriuo užtikrinsite, jog plaukeliai savo vietoje išliktų tiek, kiek laiko būsite pasidažę. Viskas paprasčiau nei paprasta, tiesa?

Antakių formavimo priemonės iš Asianblossom.lt 

Domina antakių pieštukai bei fiksatoriai internetu? Tuomet Asianblossom.lt internetinė parduotuvė bus geriausia vieta jiems įsigyti. Čia visos makiažo priemonės yra atrinktos itin kruopščiai bei yra sukurtos visame pasaulyje žinomų prekinių ženklų, garsėjančių aukščiausios kokybės produktais. Neretai šios antakių formavimo priemonės yra papildytos ir tokiais ingredientais, kaip vitaminas E, ryžių ar sojų pupelių ekstraktais, kurie prisideda prie antakių plaukelių stiprinimo ir drėkinimo. Tad, jei susidomėjote, nieko nelaukite ir jau dabar įsigykite šiuos produktus iš Asianblossom.lt internetinės parduotuvės!