SOME BY MI

SOME BY MI

Some by Mi gamintojo pavadinimas yra kilęs iš žodžio „grožis“, iš korėjiečių kalbos išvertus „Mi“.  Ganėtinai jaunas gamintojas, atsiradęs tik 2018 metais,  jau pasiekė didelį pasisekimą visame pasaulyje, savo rūgštinių priemonių probleminei odai dėka.  Be to, šio gamintojo priemonių aktualumas vis stiprėja, kadangi jų gamyboje yra naudojami natūralūs ir ekologiški komponentai, o produktų sudėtys hipoalerginės. Didžiausią populiarumą Some by Mi kosmetika įgijo su Some by Mi 30 Days Miracle produktų serija, kuri iš karto tapo bestseleriu visame pasaulyje. Šios serijos produktų sudėtyje rūgštinių komponentų dėka, jau per 30 dienų galima atsikratyti bėrimų ir kitų odos netobulumų. Šių priemonių sudėtyje yra AHA, BHA rūgštys, azijietiškosios centelės ir arbatmedžio ekstraktai, kurių poveikis odai išties neįtikėtinas: aktyvinama odos regeneracija; mažinami uždegimai ir raudonis; valomos ir siaurinamos poros; reguliuojamas sebumo išsiskyrimas.

Probleminės odos serijos produktų galima nusipirkti atskirai, arba nusipirkti mini priemonių rinkinį, į kurį įeina veido prausiklis, veido toneris, veido serumas ir veido kremas. Taip pat yra tokia inovatyvi priemonė, kaip veido prausiklis – burbulinė kaukė. Jos dėka, galima kokybiškiau išvalyti odą, pašalinus iš porų nešvarumų sankaupas. Taip pat Some by Mi kosmetika sulaukusi pasisekimo, jos gamintoją paskatino išleisti ir kitų veiksmingų priemonių, kurių sudėtys pasižymi savo efektyvumu. Pavyzdžiui, veido kremas H7 Hydromax, kurio sudėtyje yra septynių skirtingų molekulių dydžių hialurono rūgštis, kurį naudojant, oda praturtinama drėgme skirtinguose lygmenyse.  Priežiūros linija su galactomyces fermento ekstraktu ir vitaminu C, puikiai tiks norint suteikti pavargusiai odai energijos. Šių priemonių komponentai didina odos stangrumą, mažina mimikos raukšleles, bei vienodina ir skaistina odos toną, padeda kovoti su raudoniu. Some By Mi kosmetika taip pat neapsieina be lakštinkių kaukių, kurios yra plačiai žinomos ir vertinamos dėl savo kokybės. Šiuo metu yra trys pasirinkimai: su deimantų pudra (skaistinanti), su hialuronu (drėkinanti), su arbatmedžiu (raminanti). Visas šias priemones galite rasti ir isigyti internetu mūsų parduotuvėje už patrauklią kainą.


SOME BY MI 30 Days Miracle Clear Spot Patch 18pcs pleistriukai nuo spuogų

Neturime

Some By Mi

SOME BY MI 30 Days Miracle Clear Spot Patch 18pcs pleistriukai nuo spuogų Neturime

6.49€ Be PVM: 6.49€

Antibakteriniai spuogų pleistriukai, skirti uždegimų mažinimui. Priemonė efektyviai mažina raudonumą ir niežėjimo požymius, skatina spartesnį spuogelių gijimą. Pleistriukai atlieka..

Some By Mi 30 Days Miracle Serum Light lengvas rūgštinis serumas probleminei odai

Neturime

Some By Mi

Some By Mi 30 Days Miracle Serum Light lengvas rūgštinis serumas probleminei odai Neturime

24.99€ Be PVM: 24.99€

Lengvesnės formulės serumas su AHA BHA PHA rūgštimis riebiai, probleminei odai. Skatina uždegiminių procesų gijimą, balansuoja ir siaurina poras. Arbatmedžio ir azijinės centelės e..

SOME BY MI AHA BHA PHA 30 Days Miracle Cream veido kremas probleminei odai

Neturime

Some By Mi

SOME BY MI AHA BHA PHA 30 Days Miracle Cream veido kremas probleminei odai Neturime

20.69€ Be PVM: 20.69€

Atstatantis veido kremas probleminei, sudirgusiai, odai su bėrimais. Priemonė reguliuoja sebumo išsiskyrimą porose, mažina uždegimus. AHA BHA PHA rūgščių kompleksas šveičia odą, va..

SOME BY MI AHA BHA PHA 30 Days Miracle Foam veido prausiklis probleminei odai

Neturime

Some By Mi

SOME BY MI AHA BHA PHA 30 Days Miracle Foam veido prausiklis probleminei odai Neturime

15.49€ Be PVM: 15.49€

Veido prausiklis su AHA BHA PHA rūgščių kompleksu, arbatmedžio aliejumi ir azijietiškosios centelės ekstraktu, pašalina nešvarumus ir švelniai šveičia odą. Rūgščių dėka oda yra atn..

SOME BY MI AHA BHA PHA 30 Days Miracle Serum rūgštinis serumas probleminei odai

Neturime

Some By Mi

SOME BY MI AHA BHA PHA 30 Days Miracle Serum rūgštinis serumas probleminei odai Neturime

19.69€ Be PVM: 19.69€

Dvifazis veido serumas su AHA BHA PHA rūgštimis probleminei, riebiai/mišriai odai. Priemonė padeda pašalinti negyvų ląstelių sluoksnį odos paviršiuje ir aktyvina jo atsinaujinimą, ..

SOME BY MI AHA BHA PHA 30 days Miracle Starter Kit rinkinys probleminei odai

Some By Mi

SOME BY MI AHA BHA PHA 30 days Miracle Starter Kit rinkinys probleminei odai

23.49€ Be PVM: 23.49€

Rinkinį sudaro:SOME BY MI AHA BHA PHA 30 Days Miracle Foam veido prausiklis probleminei odai 30 gVeido prausiklis su AHA BHA PHA rūgščių kompleksu, arbatmedžio aliejumi ir azijieti..

SOME BY MI AHA BHA PHA 30 Days Miracle Toner toneris probleminei odai

Neturime

Some By Mi

SOME BY MI AHA BHA PHA 30 Days Miracle Toner toneris probleminei odai Neturime

18.99€ Be PVM: 18.99€

Daugiafunkcinis rūgštinis valomasis veido toneris probleminei odai su arbatmedžiu pašalina riebalų perteklių ir valo poras. Švelniai šveičia odos paviršių ir jį atnaujina. Mažina u..

Some By Mi AHA BHA PHA Days Miracle Truecica Clear Pad šveičiantys diskeliai probleminei odai

Neturime

Some By Mi

Some By Mi AHA BHA PHA Days Miracle Truecica Clear Pad šveičiantys diskeliai probleminei odai Neturime

19.99€ Be PVM: 19.99€

Šveičiantys diskeliai, praturtinti rūgštine esencija su AHA BHA PHA rūgštimi. Šveičia negyvą odos ląstelių sluoksnį, skatina atsinaujinimo procesus. Veikia antibakteriškai, mažina ..

SOME BY MI AHA BHA PHA Real Cica 92% Cool Calming Soothing Gel daugiafunkcinis raminamasis gelis

Neturime

Some By Mi

SOME BY MI AHA BHA PHA Real Cica 92% Cool Calming Soothing Gel daugiafunkcinis raminamasis gelis Neturime

16.99€ Be PVM: 16.99€

Daugiafunkcinis raminamasis gelis skirtas įvairaus pobūdžio odos sudirgimų mažinimui. Priemonės sudėtyje yra 92% azijietiškosios centelės ekstrakto ir jos sudedamųjų dalių, kuri pa..

SOME BY MI AHA, BHA, PHA 30 Days Miracle Toner toneris probleminei odai mini

Neturime

Some By Mi

SOME BY MI AHA, BHA, PHA 30 Days Miracle Toner toneris probleminei odai mini Neturime

7.99€ Be PVM: 7.99€

Daugiafunkcinis rūgštinis valomasis veido toneris probleminei odai su arbatmedžiu pašalina riebalų perteklių ir valo poras. Švelniai šveičia odos paviršių ir jį atnaujina. Mažina u..

SOME BY MI AHA.BHA.PHA 30 Days Miracle clear body cleanser dušo gelis probleminei kūno odai

Some By Mi

SOME BY MI AHA.BHA.PHA 30 Days Miracle clear body cleanser dušo gelis probleminei kūno odai

21.69€ Be PVM: 21.69€

Valomasis dušo gelis su AHA BHA PHA rūgščių kompleksu, azijinės centelės ir arbatmedžio ekstraktais, puikiai tiks riebiai ir probleminei kūno odai. Švelniai šveičia ir atnaujina od..

SOME BY MI Bye Bye Blackhead 30 Days Miracle Green Tea Tox Bubble Cleanser putojantis prausiklis - kaukė

Some By Mi

SOME BY MI Bye Bye Blackhead 30 Days Miracle Green Tea Tox Bubble Cleanser putojantis prausiklis - kaukė

17.99€ Be PVM: 17.99€

Giliai valantis veido prausiklis - kaukė su  salicilo rūgštimi ir žaliąja arbata valo poras ir padeda atsikratyti inkštirų. Priemonė patekus ant veido pradeda putoti ir patenk..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 44 (4 puslapių)