Pleistrai nuo spuogų

Jei susiduriate su akne ir dėl šios priežasties dingo pasitikėjimas savimi, tuomet pleistrai spuogams yra kaip tik tai, ko jums reikia. Ši efektyvi priemonė nuo spuogų ne tik paslėps pačius spuogelius, bet ir skatins jų gijimą, mažins uždegiminius procesus bei apsaugos nuo bakterijų ir nešvarumų patekimo. Jei susidomėjote, Asianblossom.lt internetinėje parduotuvėje rasite išties platų šių priemonių asortimentą. Visi produktai, esantys kataloge, yra sukurti geriausių Pietų Korėjos kosmetikos gamintojų, tad pasižymi puikia sudėtimi bei prieinama kaina. Tad, nieko nelaukite ir pasinaudokite greita pagalba nuo spuogų!


-19%
COSRX Clear Fit Master Patch 18 patches pleistriukai nuo spuogų

COSRX

COSRX Clear Fit Master Patch 18 patches pleistriukai nuo spuogų

4.29€ 5.29€ Be PVM: 4.29€

Kultinis korėjiečių prekinis ženklas, veikiantis nuo 2014 metų ir sulaukęs didžiulio pripažinimo visame pasaulyje. COSRX pavadinimas susideda iš dviejų žodžių: COS – reiškia „..

-26%
COSRX Master Patch Original Fit pleistriukai nuo spuogų

COSRX

COSRX Master Patch Original Fit pleistriukai nuo spuogų

4.29€ 5.79€ Be PVM: 4.29€

Hidrokoloidiniai pleistriukai, skirti spuogelių mažinimui ir spartesniam jų gijimui. Priemonė veikia taškiniu būdu ir efektyviai mažina raudonį, sudirgimą, mažina spuogelio dydį. P..

SKIN1004 SPOT COVER PATCH pleistriukai nuo spuogų

SKIN1004

SKIN1004 SPOT COVER PATCH pleistriukai nuo spuogų

6.89€ Be PVM: 6.89€

Hidrokoloidiniai pleistiukai efektyviai gydo spuogelį per trumpesnį laiką ir saugo nuo bakterijų patekimo, galinčių sukelti uždegimo plitimą. Naudojant pleistriukus mažinama post a..

LaLaRecipe trouble spot patch (S) pleistriukai nuo spuogų

LALARECIPE

LaLaRecipe trouble spot patch (S) pleistriukai nuo spuogų

10.89€ Be PVM: 10.89€

Šie hidrokoloidiniai pleistai – inovatyvus ir efektyvus būdas greitai ir diskretiškai išspręsti odos problemas. Dėl viduje fiksuotų magnio mikroadatų bei priešuždegiminių komponent..

-18%
LaLaRecipe trouble spot patch (M) pleistriukai nuo spuogų

LALARECIPE

LaLaRecipe trouble spot patch (M) pleistriukai nuo spuogų

8.89€ 10.89€ Be PVM: 8.89€

Šie hidrokoloidiniai pleistai – inovatyvus ir efektyvus būdas greitai ir diskretiškai išspręsti odos problemas. Dėl viduje fiksuotų magnio mikroadatų bei priešuždegiminių komponent..

SOME BY MI 30 Days Miracle Clear Spot Patch 18pcs pleistriukai nuo spuogų

Neturime

Some By Mi

SOME BY MI 30 Days Miracle Clear Spot Patch 18pcs pleistriukai nuo spuogų Neturime

6.49€ Be PVM: 6.49€

Antibakteriniai spuogų pleistriukai, skirti uždegimų mažinimui. Priemonė efektyviai mažina raudonumą ir niežėjimo požymius, skatina spartesnį spuogelių gijimą. Pleistriukai atlieka..

Pyunkang yul Clear Spot Patch 18EA pleistriukai nuo spuogų

Neturime

Pyunkang Yul

Pyunkang yul Clear Spot Patch 18EA pleistriukai nuo spuogų Neturime

6.29€ Be PVM: 6.29€

Hidrokoliodiniai pleistriukai spartina uždegimo gijimo procesus, veikia antibakteriškai ir mažina nemalonų pojūtį. Išsaugo drėgmę ir mažina rando atsiradimo tikimybę. Itin plonas, ..

Pyunkang Yul ACNE Spot Patch Super Thin 15ea pleistriukai nuo spuogų

Neturime

Pyunkang Yul

Pyunkang Yul ACNE Spot Patch Super Thin 15ea pleistriukai nuo spuogų Neturime

4.99€ Be PVM: 4.99€

Itin ploni pleistriukai nuo spuogų apsaugo juos nuo bakterijų patekimo ir uždegimo didėjimo. Mažina uždegimą ir spartina greitesnį jo gijimą. Veikia antibakteriškai ir naikina užde..

PURITO All Care Recovery Cica-Aid pleistriukai nuo spuogų

Neturime

PURITO SEOUL

PURITO All Care Recovery Cica-Aid pleistriukai nuo spuogų Neturime

11.49€ Be PVM: 11.49€

Hidrokoloidiniai pleistiukai gydo spuogelį per trumpesnį laiką ir saugo nuo bakterijų patekimo, galinčių sukelti uždegimo plitimą. Praturtinti antibakterine sudėtimi, mažina post a..

Mizon Pore Fresh Clear Nose Pack pleistriukas nuo inkštirų

Neturime

MIZON

Mizon Pore Fresh Clear Nose Pack pleistriukas nuo inkštirų Neturime

1.19€ Be PVM: 1.19€

Priemonė nuo inkštirų, leidžianti efektyviai pašalinti porose susikaupusius nešvarumus. Veikliosios medžiagos: medžio anglis, marokietiškas molis ir alavijai, kurie valo poras ir t..

Mizon Goodbye Blemish Nose Patch valantys nosies pleistrai

Neturime

MIZON

Mizon Goodbye Blemish Nose Patch valantys nosies pleistrai Neturime

16.89€ Be PVM: 16.89€

Novatoriški nosies pleistrai skirti pašalinti nešvarumus, sutraukti poras, suteikti odai skaistumo ir švaros pojūtį. Pagaminti iš hidrokoloidinės medžiagos, efektyviai sugeria ne..

Mizon Good Bye Blemish Clear Patch pleistriukai nuo spuogų

Neturime

MIZON

Mizon Good Bye Blemish Clear Patch pleistriukai nuo spuogų Neturime

4.99€ Be PVM: 4.99€

Hidrokoloidiniai matiniai pleistriukai, greitinantys spuogelio gijimą ir saugantys nuo dulkių, vandens patekimo. Sudėtyje yra salicilo rūgštis ir arbatmedžio ekstraktas, kurie pasi..

Elizavecca Witch Piggy Hell-Pore Blemish Spot Patch 44 pleistriukai nuo spuogų

Neturime

Elizavecca

Elizavecca Witch Piggy Hell-Pore Blemish Spot Patch 44 pleistriukai nuo spuogų Neturime

5.99€ Be PVM: 5.99€

Itin ploni, permatomi pleistriukai nuo spuogų, kuriuos galima nepastebimai naudoti dienos metu. Skatina spuogelių gijimą, mažina uždegiminius procesus, saugo nuo bakterijų ir neš..

Rodoma nuo 1 iki 13 iš 13 (1 puslapių)

Pleistrai nuo spuogų Asianblossom.lt asortimente

Vis ieškote priemonių ir būdų, kas geriausiai padeda nuo spuogų, tačiau niekaip nerandate dėmesio verto produkto? Tokiu atveju spuogų pleistrai yra tai, ką rekomenduojame išbandyti. Šie lipdukai nuo spuogų, esantys kataloge, yra kruopščiai atrinkti mūsų komandos, todėl yra itin veiksmingi, jų sudėtis papildyta prieuždegiminiais komponentais ir antibakterinėmis savybėmis pasižyminčiais ingredientais, kurie nuramina odą, sumažina uždegiminius procesus. 

Vienos populiariausių priemonių mūsų internetinėje parduotuvėje – COSRX pleistrai nuo spuogų. Šio prekės ženklo hidrokoloidiniai pleistrai spuogams yra pripažinti visame pasaulyje, kadangi yra sukurti taip, jog ne tik spręstų konkrečias problemas (spuogai, randeliai nuo spuogų), bet ir saugotų natūralų odos grožį, ją puoselėtų. Visgi, Asianblossom.lt internetinės parduotuvės katalogą sudaro ir kitos priemonės nuo spuogų, tad sau tinkamiausią ras kiekvienas!

Kaip naudoti pleistrus nuo spuogų?

Tokios veido priemonės nuo spuogų, kaip pleistriukai, pasižymi itin paprastu naudojimo būdu. Viskas, ką reikia padaryti, užklijuoti pleistriuką ant spuogo, prieš tai kruopščiai nuprausus veidą. Priklausomai nuo produkto, jį laikykite tiek, kiek yra nurodyta ant pakuotės. Praėjus tam tikram laikui, raudonis ir sudirgimas bus gerokai sumažėjęs.