TONYMOLY kosmetika

TONYMOLY kosmetika

Tonymoly – tai kosmetikos gamintojas iš Pietų Korėjos, visame pasaulyje išgarsėjęs dėl aukštos kokybės odos priežiūros produktų, papildytų natūraliais augaliniais aliejais, ekstraktais bei kitais odai naudingais ingredientais. Žinoma, klientų dėmesį dažnai patraukia ne tik puiki produktų sudėtis, bet ir žaismingos, unikalaus dizaino pakuotės. Jei susidomėjote Tonymoly kosmetika, Asianblossom.lt internetinėje parduotuvėje rasite ne vieną šio prekės ženklo produktą. Siekiame, jog kiekvienas klientas turėtų progą išbandyti šias odos priežiūros priemones, tad joms taikome itin prieinamą kainą. Įsitikinkite tuo patys ir pasižvalgykite mūsų kataloge.


Tonymoly Face Roller veido masažuoklis

TONYMOLY

Tonymoly Face Roller veido masažuoklis

15.79€ Be PVM: 15.79€

Patogus ir kompaktiškas veido masažuoklis iš rožinio kvarco. Padeda sumažinti paburkimus, padidinti odos stangrumą ir gerina kraujotaką. Maloniai vėsina ir gerina naudojamų priemon..

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Moist Skin toneris su žaliąja arbata

TONYMOLY

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Moist Skin toneris su žaliąja arbata

19.29€ Be PVM: 19.29€

Veido tonikas, sukurtas fermentuotos žaliosios arbatos pagrindu. Pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu, balansuoja odos pH ir riebalinių liaukų veiklą. Taip pat pasižymi priešu..

Tonymoly Tomatox Magic Massage Pack masažinė skaistinanti veido kaukė

Neturime

TONYMOLY

Tonymoly Tomatox Magic Massage Pack masažinė skaistinanti veido kaukė Neturime

13.99€ Be PVM: 13.99€

Masažinė veido kaukė, suteikianti odos tonui skaistumo ir tolygumo, atnaujina odos paviršių. Pagrindinis veiklusis ingredientas - pomidorų ekstraktas - gausus vitaminų C, PP, B2, B..

Tonymoly I’m Makgeolli Tea Mask Sheet lakštinė kaukė su ryžių vynu

Neturime

TONYMOLY

Tonymoly I’m Makgeolli Tea Mask Sheet lakštinė kaukė su ryžių vynu Neturime

2.79€ Be PVM: 2.79€

Lakštinių kaukių serija su natūraliais ekstraktais iš gamtos, nukreiptos į skirtingų odos problemų sprendimą. Sudėtyje esantis ryžių vyno ekstraktas minkština, didina odos elasting..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Populiariausi Tonymoly kosmetikos produktai

Kadangi Tonymoly gamina labai įvairius kosmetikos produktus, gali būti visai nesunku pasiklysti jų pasiūloje. Tad, kviečiame susipažinti su pačiomis populiariausiomis, pirkėjų labiausiai pamiltomis priemonėmis, kurias verta išbandyti:

  • Tonymoly lakštinės veido kaukės. Visos Tonymoly lakštinės kaukės yra sukurtos taip, jog būtų orientuotos į tam tikrą veido odos problemą. Pavyzdžiui, lakštinė kaukė su ryžių vynu yra priemonė, kuri padeda efektyviai suminkštinti odą, padidinti jos elastingumą ir sulyginti jos paviršių. 
  • Tonymoly toneris su žaliąja arbata. Produktas, kurio pagrindinė funkcija – subalansuoti odos pH ir riebalinių liaukų veiklą, nuraminti sudirgusią odą. Kadangi jo sudėtyje yra fermentuotos žaliosios arbatos ekstrakto, toneris pasižymi ir antioksidaciniu poveikiu, prieuždegiminėmis savybėmis. 
  • Tonymoly inkštirus valantis balzamas. Riebios odos savininkų itin mėgstamas pasirinkimas – šildantis valomasis balzamas – kaukė. Jo pagalba yra atveriamos poros, iš jų ištraukiami visi nešvarumai, sebumo perteklius bei negyvos odos ląstelės, tad oda tampa švari, gaivi ir švytinti. 

Kaip išsirinkti Tonymoly kosmetikos priemones?

Jei visos Tonymoly priemonės skamba taip gerai, kad net nebežinote, kurią iš jų reikėtų įsigyti būtent jums, nepergyvenkite – galime jums padėti. Čia pateiksime pagrindinius aspektus, į kuriuos rekomenduojama atsižvelgti, ieškant Tonymoly kosmetikos produktų:

  • Odos tipas ir problemos, su kuriomis susiduriate. Visų pirmiausia, aiškiai žinokite, koks yra jūsų odos tipas bei kokias odos problemas norėtumėte išspręsti. Tonymoly siūlo produktus, pritaikytus sausai, jautriai, mišriai ar riebiai odai. Priklausomai nuo turimų poreikių, jie gali būti skirti odos drėkinimui, skaistinimui, nuo aknės ar nuo raukšlių. 
  • Sudėtis. Pasidomėkite, kokia yra jums patinkančio produkto sudėtis. Tonymoly priemonės yra papildytos natūraliais ingredientais, kurie pasižymi dideliu veiksmingumu, pavyzdžiui, sraigių mucinu, kiaušinio trynio ekstraktu, ryžių vynu ar net pomidorų ekstraktu. 
  • Pakuotė ir talpa. Taip pat atkreipkite dėmesį į priemonės pakuotę ir talpą. Kai kurie produktai yra pritaikyti vienkartiniam naudojimui, pavyzdžiui, lakštinės veido kaukės, o kiti yra didesnės talpos, tad jų užteks kur kas ilgesniam laikui. 
  • Atsiliepimai. Kiekvienos prekės puslapyje Asianblossom.lt internetinėje parduotuvėje galite matyti kitų pirkėjų paliktus atsiliepimus. Tiesa, reikia prisiminti, jog kiekvieno žmogaus odos tipas skiriasi, o taip pat ir problemos, su kuriomis jis susiduria. 
  • Kaina. Galiausiai, nusistatykite aiškų biudžetą, kiek norite išleisti Tonymoly kosmetikai. Gera žinia, jog Asianblossom.lt šio prekinio ženklo produkcijai reguliariai yra taikoma akcija, leidžianti dar daugiau sutaupyti.