Blog

5 kovos su spuogais būdai. Susipažinkite!

5 kovos su spuogais būdai. Susipažinkite!

Spuogai (aknė) yra lėtinė odos liga, kuri dažniausiai pasireiškia riebalų liaukų uždegimu. Sukelia užsikimšusias poras, kuriose kaupiasi riebalai, negyvos odos ląstelės ir bakterijos. Spuogai gali sukelti įvairių formų pažeidimų: įskaitant inkštirus, baltagalvius, mazgus ir cistas.

Kaip kovoti su jais? Priemonių yra daug. Svarbiausias – aptarsime straipsnyje.

Veido pilingas – kova su laiko požymiais ant odos

Veido pilingas – kova su laiko požymiais ant odos

Gražiai veido odai reikia nuolatinio jos atsinaujinimo. Nuvalius senąsias odos ląsteles mes padedam naujoms generuotis kur kas aktyviau. Dėl to oda tampa skaistesnė, gražesnė, elastingesnė... Valymui reikia ne tik toniko, tačiau ir pilingo, kuris intensyviai nuvalo nešvarumus ir tuo pačiu atgaivina odą. Atminkite, kad veido pilingas nėra kasdieninė odos priežiūros priemonė, tačiau bent jau kartą arba du per savaitę jį naudoti – tikrai verta.

Trumpai tariant, veido pilingas yra specialus produktas, kuris naudojamas siekiant pašalinti negyvas odos ląsteles ir nešvarumus iš odos paviršiaus. Tai gali padėti pagerinti odos tekstūrą, skaistumą ir bendrą išvaizdą.

Kasdienė veido odos priežiūra – patarimai

Kasdienė veido odos priežiūra – patarimai

Norint išlaikyti sveiką ir skaisčią odą – būtina kasdien ja rūpintis. Tai padės pašalinti nešvarumus ir makiažą, drėkinti odą ir apsaugoti ją nuo aplinkos poveikio.

Produktų sudėtis: į ką atkreipti dėmesį?

Produktų sudėtis: į ką atkreipti dėmesį?

Ingredientai rašomi oficialiais INCI pavadinimais

Kosmetikos produktų etiketės nurodo ne tik produkto pavadinimą ir pagrindines savybes, bet ir visus sudėtyje esančius ingredientus – INCI sąrašą. Tai oficiali kosmetikos sudedamųjų dalių pavadinimų sistema, pagrįsta moksline nomenklatūra, naudojama visame pasaulyje – INCI (ang. International Nomenclature (of) Cosmetics Ingredients).

INCI labai naudingas žymint ingredientus, kad jie būtų suprantami kaip tas pats produktas visomis kalbomis. Pavyzdžiui, kokosų aliejus pagal INCI sistemą pavadintas COCOS NUCIFERA OIL, ir visomis kalbomis aišku, apie kokį ingredientą šnekama.

Augaliniai ingredientai atpažįstami lengviau, kadangi jie žymimi lotyniškais pavadinimais (dviejų-trijų žodžių junginiu) ir neretai pridedamas jų paprastesnis pavadinimas skliausteliuose: Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract – papajų vaisiaus ekstraktas, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract – arbatmedžio lapų ekstraktas, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) extract – brokolių ekstraktas.

Kaip prižiūrėti lūpas? 5 svarbiausios taisyklės

Kaip prižiūrėti lūpas? 5 svarbiausios taisyklės

Gražios lūpos – ne smulkmena. Jos gali padėti kur kas labiau pasitikėti savimi. Ne veltui rinkoje yra tiek daug įvairių kosmetikos priemonių, kurios padeda lūpoms atrodyti jaunatviškai ir gaiviai. O kur dar procedūrų gausa...

Apskritai lūpų priežiūra nėra sudėtinga. Svarbiausia – tinkamos priemonės ir, žinoma, jų naudojimas. Neužteks tik įsigyti ir tikėtis, kad nuo to lūpos tas gražesnės. Joms, kaip ir visam kūnui, reikia meilės ir dėmesio.

Lakštinė veido kaukė: patogumas ir greitis odos grožiui

Lakštinė veido kaukė: patogumas ir greitis odos grožiui

Ko gero, kiekviena moteris mėgsta palepinti savo veido odą kauke. O jų grožio prekių lentynose nugulus plačiausia įvairovė: drėkinančios, šildančios, gaivinančios, maitinančios ir kitos. Tačiau bene populiariausias moterų pasirinkimas šiomis dienomis – lakštinės veido kaukės, savo patogumu pavergiančios vis daugiau širdžių. Domimės, kas tos lakštinės kaukės, kaip taisyklingai jas naudoti ir kokių naudų mūsų odai jos gali suteikti?

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 15 (3 puslapių)