Veido dulksna – atgaiva karštą vasaros dieną

Veido dulksna – atgaiva karštą vasaros dieną

Karštą vasaros dieną Jūsų odai reikia daugiau dėmesio nei įprastai. Juk mes dehidratuojame, oda nuo saulės gali parausti, galiausiai, ji labiau sausėja ir apskritai – tiesiog trūksta gaivos. Tokiomis dienomis puikus pagalbininkas yra veido dulksna. Tai yra tarsi tyras šaltinis, atgaiva Jūsų veidui ir visam kūnui.

Veido dulksnos paskirtis

Veido dulksna – maža smulkmena, kuri gali padėti karštą dieną ne tik geriau jaustis, tačiau ir gražiau atrodyti.

Atgaivinti ir drėkinti odą

Veido dulksnos suteikia odai momentinio drėkinimo ir atgaivinimo pojūčio. Jos gali padėti sumažinti sausumą, pleiskanojimą ir tempimo jausmą, ypač po ilgos dienos saulėje. Ji puikiai drėkina, tad gali būti naudojama ne tik vasaromis, kai karšta, tačiau visus metus, kai norisi maksimaliai drėkinti odą.

Intensyviai drėkinanti priemonė, kuri patiks Jūsų odai, yra Cosrx Balancium Comfort Ceramide Cream Mist kreminė dulksna su keramidaisNuraminti sudirgusią odą

Karštis, saulė ir chloruotas vanduo gali sudirginti odą. Veido dulksnos, kuriose yra raminančių ingredientų, tokių kaip alavijas, agurkų ekstraktas ar ramunės – gali nuraminti dirgimą ir sumažinti paraudimą.

Nuvalyti makiažą

Veido dulksnos gali būti naudojamos makiažui nuvalyti ir suteikti veidui gaivumo. Jos taip pat gali padėti pašalinti aliejų ir prakaitą nuo odos dienos metu. Tinka ir vakarais, po dienos, norint pašalinti dekoratyvinės kosmetikos likučius.

Paruošti odą tolesnei priežiūrai

Veido dulksnos padeda paruošti odą tolesnei odos priežiūrai, pavyzdžiui, serumui ar kremui. Jos padaro odą labiau imlią drėkinančioms ir maitinamoms priemonėms.

Veido dulksnų sudėtis

Veido dulksnų paskirtis yra panaši, tačiau skirtingi komponentai gali suteikti priemonei vienokių arba kitokių, papildomų funkcijų. Dėl to renkantis kosmetikos priemonę – būtinai atsižvelkite į sudedamąsias jos dalis.

Kelios dažniausiai naudojamos yra:

      Alavijas ramina ir drėkina odą.

      Agurkų ekstraktas gaivina ir ramina odą.

      Ramunėlės ramina sudirgusią odą.

      Rožių vanduo puikus visų odos tipų tonikas.

      Žalioji arbata turi antioksidantų, kurie padeda apsaugoti odą nuo žalingos aplinkos įtakos.

Dėmesio verta dulksna su žaliosios arbatos ekstraktu – ma:nyo Galactomy Essence Mist dulksna - esencija su galactomyces. Tai yra lengva, drėkinanti veido dulksna, kuri pagaminta iš Galactomyces fermentinio filtrato, žinomo dėl savo šviesinančių ir senėjimą stabdančių savybių. 


Veido dulksna dažnai įvardijama kaip viena natūraliausių kosmetikos priemonių. Jose dažniausiai dominuoja natūralūs, ekologiški komponentai iš gamtos, kurie tikrai patiks Jūsų veido odai.

Veido dulksnų naudojimas

Radus Jums labiausiai patinkančią, Jūsų odai labiausiai tinkančią, o Jūsų uoslei pačia gaiviausią dulksną – svarbu ką tinkamai naudoti, kad pavyktų pasiekti geriausią efektą. Svarbu prieš naudojimą gerai suplakti buteliuką. Užmerkite akis ir purkškite dulksną ant veido ir kaklo iš maždaug 30 cm atstumoLeiskite dulksnoms įsigerti į odą. Jokiu būdu neskubėkite tepti kremo arba dekoratyvinės kosmetikos priemonių. Dulksnos naudojimas turi būti tarsi ritualas. Jei norite, galite naudoti veido dulksnas keletą kartų per dieną, ypač karštu ir sausu oru.

Kai kurie dulksnas vadina greitai įsigeriančiais ir patogiai naudojamais veido kremais. Tam tikra prasme – galima palyginti, kadangi dulksna padeda labai greitai atgaivinti odą, suteikti jai daugiau drėgmės.

Ką dar turiu žinoti?

Būtinai laikykite veido dulksnas šaldytuve, kad jos būtų dar gaivesnės. Nepamirškite, kad jos turi galiojimo laiko tarpą, tad atsižvelkite į tai prieš naudodami. Jei turite jautrią odą, prieš naudodami naują produktą – atlikite alerginį tyrimą. Tiesiog purkškite ant rankos ir žiūrėkite – ar bus reakcija. Jeigu ne – galima naudoti ir ant veido. Nenaudokite veido dulksnų, jei turite atvirų žaizdų ar įbrėžimų. Kosmetikos priemonė gali jas dirginti.

Veido dulksnos yra paprastas, bet veiksmingas būdas norint išlaikyti odą sveiką ir hidratuotą vasarą. Jos suteikia odai atgaivinimo, nuraminimo ir gaivumo pojūtį, o taip pat gali padėti paruošti odą tolesnei priežiūrai.