Kaip prižiūrėti lūpas? 5 svarbiausios taisyklės

Kaip prižiūrėti lūpas? 5 svarbiausios taisyklės

Gražios lūpos – ne smulkmena. Jos gali padėti kur kas labiau pasitikėti savimi. Ne veltui rinkoje yra tiek daug įvairių kosmetikos priemonių, kurios padeda lūpoms atrodyti jaunatviškai ir gaiviai. O kur dar procedūrų gausa...

Apskritai lūpų priežiūra nėra sudėtinga. Svarbiausia – tinkamos priemonės ir, žinoma, jų naudojimas. Neužteks tik įsigyti ir tikėtis, kad nuo to lūpos tas gražesnės. Joms, kaip ir visam kūnui, reikia meilės ir dėmesio.


1.   Naudokite lūpų balzamą

Kasdieninei lūpų priežiūrai būtina naudoti lūpų balzamą. Jis užtikrins, kad  jos išliktų drėgnos ir apsaugotos nuo aplinkos veiksnių. Rinkitės lūpų balzamą su SPF apsauga nuo saulės, ypač jei daug laiko praleidžiate lauke. Atminkite, kad toks balzamas turi būti naudojamas ne tik vasaromis, tačiau visus metus, kadangi UV spinduliai žiemomis ne ką mažiau kenkia mūsų veido odai ir lūpoms.

Lūpų balzamai yra odos priežiūros priemonės, kurių paskirtis yra drėkinti ir apsaugoti lūpas. Jie dažnai gaminami iš vaško, aliejų ir sviestų (tokių kaip bičių vaškas ar kokosų aliejus). Kai kuriuose lūpų balzamuose taip pat yra apsaugos nuo saulės, skonio ar kvapiųjų medžiagų. Jie padeda išlaikyti lūpas drėgnas, užkertant kelią vandens išgaravimui. Taip pat gali padėti apsaugoti lūpas nuo vėjo, saulės ir kitų aplinkos dirgiklių.

Kasdienai tobulas pasirinkimas yra Needly Tint Lip Balm drėkinantis lūpų balzamas. Needly Tint Lip Balm yra drėkinantis lūpų balzamas su lengvu atspalviu, kuris suteikia lūpoms natūralų spindesį. Sudėtyje yra pantenolio, keramidų ir taukmedžio sviesto, kurie intensyviai drėkina, stiprina lūpų odos barjerą, ramina ir mažina uždegimą. Avokadų ir jojobos aliejai minkština lūpas, suteikia elastingumo ir drėgmės. Lengvos ir malonios tekstūros balzamas lengvai tepasi ir suteikia malonų gaivumo pojūtį.

 

Yra daug skirtingų tipų lūpų balzamų, todėl svarbu pasirinkti tinkamą savo poreikiams. Jeigu Jūsų lūpos yra sausos – Jums gali prireikti intensyvesnio balzamo. Jei lūpos yra jautrios – rinkitės priemones be kvapniųjų medžiagų ar dažiklių. O jei ieškote balzamo, kuris suteiktų jūsų lūpoms šiek tiek sodresnio atspalvio – rinkitės su tokia papildoma gaminio funkcija. 

Lūpų balzamai yra paprastas, bet veiksmingas būdas išlaikyti lūpas sveikas ir drėgnas. Pasirinkę tinkamą balzamą savo lūpoms –galite mėgautis nuostabiai atrodančiomis lūpomis.

Maža papildoma smulkmena, tačiau reikia vengti lūpų laižymo. Tai jas gali išdžiovinti. 

2.   Lūpų šveitimas

Greta geros kokybė lūpų balzamo – taip pat reikia nepamiršti ir šveitimo ritualų. Kartą per savaitę švelniai nušveiskite lūpas, kad pašalintumėte negyvas odos ląsteles ir sausą odą. Galima naudoti specialų lūpų šveitiklį arba pasigaminti savo iš cukraus ir alyvuogių aliejaus.

Vienas dažnai girdimų močiučių patarimų, kad lūpas galima šveisti su druska. Jokiu būdu taip nedarykite. Galite jas labai pažeisti, net atsiras žaizdelės

3.   Lūpų valymas

Prieš miegą nuvalykite lūpas makiažo valikliu, kad pašalintumėte makiažą ir kitus nešvarumus. Naudokite švelnų valiklį skirtą jautriai odai. Jeigu per dieną kelis kartus keičiate lūpų dažus – būtinai po kiekvieno karto labai kruopščiai nuvalyti lūpas, o ne tepti vis kitą kosmetikos priemonę ant viršaus. Gali atrodyti, kad dažai natūraliai nusivalė, tačiau taip tikrai nėra. Svarbus valymas su specialiomis priemonėmis.

4.   Lūpų drėkinimas

Reikia drėkinti ne tik veido bei viso kūno odą, tačiau taip pat ir lūpas. Tam tinka ne tik lūpų balzamai. Pavyzdžiui, kasdien gerkite  daug vandens, kad jūsų organizmas ir oda būtų hidratuoti. Valgykite sveiką maistą, kuriame gausu vitaminų ir mineralų, kurie naudingi odai. Venkite rūkymo ir alkoholio, kurie gali išdžiovinti lūpas. Visa tai yra ir sveikos gyvensenos patarimai. Juk kai esate sveikas – būsite ir gražus.

5.   Lūpų apsauga nuo UV

Galiausiai, kaip jau minėjome, reikia saugoti lūpas nuo UV spindulių. Naudokite lūpų balzamą su SPF apsauga nuo saulės. Taip pat dėvėkite skrybėlę su plačiu kraštu, kad apsaugotumėte lūpas ir veidą nuo saulės.

Kaitriomis ir saulėtomis dienomis išbandykite Frudia Avocado Cica Relief Lip Balm Duo lūpų balzamų su avokadais rinkinį. 

Tikimės, kad šie patarimai padės Jūsų lūpoms išlikti gaivioms net ir po varginančios dienos.